Sayısal Loto
Sayısal Loto
Süper Loto
Süper Loto
Şans Topu
Şans Topu
On Numara
On Numara
Milli Piyango
Milli Piyango
Serbest Vuruş
Serbest Vuruş
Kazı Kazan
Kazı Kazan

Sayısal Loto

sayısal loto arşiv
Sayısal Loto, Türkiye’de milyonlarca insanın büyük bir heyecanla takip ettiği bir oyundur. Ayrıca şans ve tahmin üzerine kurulu popüler bir çekiliş oyunudur. Bu oyunda amaç, belirlenen sayı aralığından doğru sayıları tahmin etmektir. Oynamak için, 1’den 90’a kadar olan sayılardan 6 tanesini seçmelisiniz. Bu seçim, bir kolon oluşturur. Oyun, seçtiğiniz sayıların, çekilişte çıkan sayılarla eşleşme durumuna göre kazandırır. En az 2 doğru sayı tahmini yapmanız halinde, ikramiye kazanma şansınız olur.

Çılgın Sayısal Loto ve Süper Star

Bu oyunda, 6 ana sayının yanı sıra, Süper Star özelliğini de tercih edebilirsiniz. Süper Star için, ayrı bir 90 sayı içinden en az bir sayı seçmelisiniz. Ancak, Süper Star oynamak için Sayısal Loto’yu da oynamanız gerektiğini unutmayın.

Çekilişler, her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır.

Her kolonun ücreti 10 TL’dir. Eğer Süper Star eklerseniz, kolon başına 15 TL ödemeniz gerekir.

Oynarken, kazanma şansınızı artırmak için çeşitli stratejiler uygulayabilirsiniz. Örneğin, web sitemizdeki sayısal loto tahminlerini denemek, geçmiş çekilişlerdeki kazanan numaraları incelemek veya arşivlerimizi incelemek, başarınızı etkileyebilir. Ancak, her zaman şans faktörünün önemli olduğunu unutmayın.

Scroll to Top